Jump to content

Bobni.si uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies

Photo

Vokalistka išče člane - bobnarja/cajon-ista (MB)

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 KlavdijaS

KlavdijaS

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 05 May 2017 - 02:52 PM

Pozdravljeni. Že nekaj časa ustvarjam avtorsko glasbo in v želji, da bi svojim pesmim dala tisto pravo noto življenja, sestavljam akustičen band. Da boste imeli nek okvir mojega ustvarjanja vam spodaj prilagam link do svojih avtorskih komadov. Trenutno čaka na realizacijo 14 pesmi. Glede žanra glasbe… hmmmm,… žanr mi je malo težko specifično opredeliti, ker se stil tekom časa spreminja/razvija. Nekako bi lahko rekla, da se nagibam k vplivom akustičnega pop-a, pop rock-a, sodobne slovenske popevke,… morda se še kakšna glasbena zvrst vplete in nastane še kaj neslišanega icon_wink.gif Skratka iščem ustvarjalne glasbenike, ki si želijo ustvarjati avtorsko glasbo in ki bi se našli v takšnem stilu. Za začetek se nekako nagibam k iskanju dveh kitaristov ter cajon-ista/bobnarja, naknadno še basista, klaviaturista. Vsi ki bi se videli v ustvarjanju z menoj in imate potrebno znanje, me prosim kontaktirajte na e-mail: klavdija.simrajh@gmail.com Prihajam iz Mb. Recimo, da je zaželjena starost nad 23 let icon_wink.gif Upam, da se najdemo icon_smile.gif

Edited by KlavdijaS, 05 May 2017 - 02:56 PM.

#2 KlavdijaS

KlavdijaS

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 01 November 2017 - 11:32 AM

Člane sem že našla, tema se lahko zaklene.  :thumbsup:  Hvala

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users